top of page
Příjem klíče

Realitná kancelária

EVEREST

Viac ako 10 rokov na trhu s nehnuteľnosťami...

Chata s pozemkom 218m2, Levoča

Na predaj

Exkluzívne

95.000

Počet miestností

2-izby

Úžitková plocha

44 m2

Plocha pozemku

218 m2

Na predaj celoročne obývateľná chata v lokalite Fedorkin Jarok pri Levoči. Nehnuteľnosť pozostáva z podpivničenia, prízemia v ktorom sa nachádza kuchyňka, izba a kúpeľňa s WC a podkrovia pozostávajúceho z jednej izby. Celková úžitková plocha je 44m2. Komfortná kapacita chaty je 4 osoby ale zmestí sa aj 6 osôb. Parkovanie možné priamo pri chate.

Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcií. Zdroj pitnej vody je z miestneho rezervoáru, z ktorého sú napojené aj okolité rekreačné objekty. Kanalizácia je zvedená do septiku. Nová el. prípojka. Piecka na tuhé palivo.

Súčasťou predaja je aj pozemok s plochou 218m2, ktorý prešiel terénnymi úpravami a jemnou rekultiváciou zelene, tak aby bolo na pozemku dostatok slnečného svetla.

Lokalita ponúka úžasné rekreačné a turistické možnosti:

Mesto Levoča cca 7,2km - 10min. autom

Lyžiarsky vlek - Levočská dolina cca 3,1km - 5min. autom

Plážové ihrisko s možnosťou kúpania - Kováčova vila (Žabia cesta) cca 2,7km - 4min. autom

Cyklotrasy a turistické chodníky s vyhliadkami. 

Energetický certifikát: nie je. Cena predávanej nehnuteľnosti je 95.000,- € a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom. 

Právny servis zabezpečujeme prostredníctvom advokátskej kancelárie. Pre viac informácií a prípadnú obhliadku neváhajte kontaktovať realitného poradcu na tel. č.: 0948 311 707 alebo e-mailom: ivanco@everestreality.sk.

bottom of page