top of page
Příjem klíče

Realitná kancelária

EVEREST

Viac ako 10 rokov na trhu s nehnuteľnosťami...

Záhrada s plochou 423m2, Ferčekovce

Na predaj

Predané

55.000

Počet miestností

2-izby

Úžitková plocha

35 m2

Plocha pozemku

423 m2

Na predaj záhrada s celkovou plochou 423m2, na ktorej je postavená murovaná záhradná chatka. Chatka má zastavanú plochu cca 22m2. Je podpivničná, pozostáva z verandy jednej miestnosti a podkrovia. Celková úžitková plocha chatky je 34,80m2. Na pozemku sa vyskytuje niekoľko ovocných stromov a kríkov. V zadnej časti pozemku je postavený skleník a drevárnička so suchým WC. Na pozemku sa nachádza studňa a chatka je pripojená na elektrickú energiu. 

 

Nehnuteľnosť je ideálna pre záhradkárčenie spojené s oddychom, pre rodiny s detmi. V blízkosti sa nachádza obľúbený cyklochodník a množstvo príležitostí na prechádzky.

 

Chatku je možné prestavať na celoročne obývateľnú nehnuteľnosť. 

K dispozícií je aj majiteľom pripravovaná architektonická štúdia pre prípadnú prestavbu chatky na podpivničený murovaný obytný objekt s prízemím a podkrovím, s celkovou úžitkovou plochou cca 60m2.

 

Energetický certifikát: nie je. Cena predávanej nehnuteľnosti je 55.000,- € a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom. 

Právny servis zabezpečujeme prostredníctvom advokátskej kancelárie. Pre viac informácií a prípadnú obhliadku neváhajte kontaktovať realitného poradcu na tel. č.: 0948 311 707 alebo e-mailom: ivanco@everestreality.sk.

bottom of page